Brzeskie Centrum Kultury

Kartka z kalendarza

Lipca

28Innocenty, Innocenta, Marcela, Pantaleon, Samson, Świętomir, Wiktor, WiktoriuszDo koñca roku pozosta³o 157 dni.
Stałe formy działalności
Wydarzenia: aktualne
Brak wydarze
Pozostały czas
0 dni 0 godzin 0 minut
Gościmy
Ostatnie komentarze
MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA
(12 komentarzy)
Dzieci Kujaw - reaktywacja
(11 komentarzy)
KONCERT Z PASJĄ
(11 komentarzy)
NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD
(11 komentarzy)
SUKCESY KOŁA WOKALNEGO GAMA
(11 komentarzy)
Archiwum
WIELKANOC NA KUJAWACH
31.03.2014.
wielkanoc-na-kujawach-2014.jpg Brzeskie Centrum Kultury zaprasza w dniu 12 kwietnia ( sobota) na imprezę pod nazwą „Wielkanoc na Kujawach”.  W programie imprezy znajdzie się kiermasz wielkanocny z pięknymi ręcznie robionymi pisankami, barankami, stroikami świątecznymi itp.                                                                                      
Swoje wyroby zaprezentują  :Agnieszka Przybysz, Wioletta Balcerowska, Anna Jarzębowska, Joanna Szymczak, Bogumiła Fiszouf, Aniela Leszczyńska, Aneta Turnowicz, Elżbieta Wujkiewicz, Małgorzata Lewandowska Podczas imprezy wystąpi  zespół folklorystyczny „Dzieci Kujaw” , a panie z zespołu „Spod Strzechy” przygotują stół ze świątecznymi słodkościami. Wielkanocne baby, mazurki serniki, które będzie można posmakować na koniec imprezy. W Brzeskiem Centrum Kultury zagości również delegacja z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu, która również zaprezentuje stół z  własnoręcznie wykonanymi świątecznymi wypiekami  Zapraszamy serdecznie. Kiermasz rozpocznie się o godz. 15.00, o godz. 17.00 występ artystyczny a po nim degustacja. 
 
XI GMINNY PRZEGLAD PIOSENKI DZIECIECEJ ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI
18.03.2014.
rozspiewane_2014.jpg
W dniu 22 marca 2014 w Sali widowiskowej BCK odbędzie się 11 edycja gminnego przeglądu piosenki dziecięcej „Rozśpiewane Przedszkolaki”
W przeglądzie wezmą udział przedszkolaki z placówek i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy. Każde przedszkole może wytypować po 1 reprezentancie w kategoriach wiekowych 3, 4, 5 i 6 latki.
Czytaj całość
 
BYĆ KOBIETĄ
02.03.2014.
byc_kobiet_koncert.jpg
Brzeskie Centrum kultury zaprasza w dniu 9.03.2014 r na koncert pt. „Być Kobietą”
Piosenki o paniach dla pań zaśpiewają wokalistki Koła Wokalnego Gama z BCK
Początek imprezy godz. 18.00. Wstęp wolny.
Podczas koncertu usłyszymy między innymi piosenki:  „Być kobietą”,  „Damą być”, „Ja się boje sama spać”,. Dla wszystkich pań słodki upominek.